Leasing Siechnice   zadzwoń 887332665

Leasing Siechnice zadzwoń 887332665

30 października, 2019 0 przez Doradca Personalny

Leasing to bardzo specyficzny sposób pozyskanie rzeczy, które są nam niezbędne. Łączy w sobie dwa aspekty: kredytu i dzierżawy.
Przedmiot, który leasingujesz w umówionym czasie nie jest twój, masz prawo korzystania z niego, tylko w umówionym okresie.

Leasing Głuszyca

 

 

Najpopularniejszy leasing dotyczy samochodów, chociaż różne urządzenia, które są Ci przydatne w trakcie prowadzenia działalności możesz mieć, za pomocą tej metody. Świeżo otwarte firmy starać się o leasing już w pierwszym dniu prowadzenia działalności. Najprościej będzie przejeść się do firmy leasingowej, aby w siedzibie ustalić najkorzystniejszy dla siebie wariant.

 

zloz wniosek

 

Wyjątkowo prosto skonsultujesz się z agentami, z którymi możesz się skontaktować za pomocą prostej ankiety, zamieszczonej w Internecie, infolinii czy sms. Jasne jest, możesz umówić się na spotkanie z doradcą kredytowym pracującym w firmie leasingowej, które mają siedziby we wszystkich miastach Polski.

 

Podczas rozmowy otrzymasz pełną informację, dotyczącą koniecznych dokumentów (a są naprawdę nieliczne) i przedstawi, konkretne propozycje najkorzystniejszego dla ciebie rozwiązania. Nieistotne, na która formę leasingu się zdecydujesz, Twoje zyski podatkowe będą duże. Wydatki ponoszone z tytułu leasingu, zliczamy z pozostałymi kosztami i zmniejszamy o nie podatek dochodowy. Spotkanie z ekspertem, który przeanalizuje finanse i podatki, kierowanej przez Ciebie działalności gospodarczej, na pewno pozwoli na wybór optymalnego rozwiązania.

Kolejną zaletą leasingu jest fakt, że jest zdecydowanie prostszy do otrzymania niż kredyt bankowy. Wszystkie procedury są maksymalnie uproszczone . Dla właściciela małej i średniej firmy, szczególnie, na początkowym etapie, to ogromne ułatwienie. Szczególnie ważne jest, że nie są wymagane kolejne formy poręczeń i gwarancji spłaty długu.

 

W tej formie, można kupić, nie tylko, zwykły samochód, ale profesjonalny sprzęt i auta dostawcze, a nawet maszyny budowlane czy sprzęt medyczny. W przypadku pojazdów,kolejnym plusem jest, że to firma leasingowa dba o ich prawidłowy serwis i ubezpieczenia. Procedura jest banalna. Wybierasz odpowiedni model auta, wybierasz dogodne finansowanie, aplikujesz online lub omawiasz wszelkie kwestie z agentem i
odbierasz samochód z salonu. Korzyści działania są nie do przecenienia. Oszczędzasz swój czas, bo Twoja wizyta w salonie i ustalanie ceny nie jest konieczne. Masz absolutną gwarancję maksymalnie obniżonej ceny, której jeśli negocjował byś samodzielnie z pewnością byś nie uzyskał. Poruszasz się nowym samochodem, a pieniądze wydane na jego bieżące utrzymywanie, wydajesz tak samo, jakbyś opłacał kolejny abonament telefoniczny.

Ty tylko tankujesz, nad kwestiami związanymi z obsługą techniczną czuwa firma leasingowa, która prowadzi bezgotówkowe rozliczenia z serwisem. Prawidłowo opracowane polisy gwarantują Ci auto zastępcze, w przypadku kolizji, czy gwarantują, że raty Ci nie przepadną, nawet jeśli ukradną Ci auto. Niewątpliwy atut to fakt, że nie musisz odkupowania leasingowanego samochodu. Nie obchodzi cię sprzedanie używanego samochodu i uzyskanie korzystnej ceny również nas nie dotyczą.

Jeśli obawiasz się o to, czy w trakcie całej umowy uda Ci się utrzymać elastyczność finansów masz dwa rozwiązania. Możesz zdecydować się na zakup auta używanego. Istnieją możliwości uzyskania leasingu na samochód używany, a instytucje takie, jak Leasing Głuszyca oferują często pojazdy u zaprzyjaźnionych sprzedawców, czy na aukcjach internetowych. Możesz zachować spokój, jeśli decydujesz się na nowe auto.

 

Jeśli będziesz miał jakiekolwiek problemy z niedoborami wolnych pieniędzy, możesz negocjować warunki umowy. Sytuacja każdego klienta rozpatrywana jest indywidualnie. Nie każdy wie, że leasing mogą wziąć osoby nie prowadzące działalności. Każdy, kto chce może wykorzystać leasing jako alternatywę dla kredytu.

Procedura jest bardzo podobna, jak w sytuacji, gdy o leasing występuje firma. Zawieramy umowę, która stanowi, że to leasingodawca kupuje auto, którym jesteśmy zainteresowani, a my jeździmy nim, jeśli tylko w terminie płacimy raty. W zawartej umowie, określa się, że używamy samochodu, a jego właścicielem zostaniemy, gdy umowa się zakończy. Jasne jest, nie ma żadnego przymusu wykupienia przez nas samochodu.

Firma Leasing Głuszyca będzie wymagać złożenia kilku dokumentów: dowodu, potwierdzającego tożsamość, zaświadczenia o dochodach, wyciągu z konta.

Obligatoryjnie należy zawrzeć umowę ubezpieczenia. W tym momencie, oprócz tego, że jest to optymalne rozwiązanie, niewątpliwym atutem jest fakt, że leasing nie wymaga informowania banków, nie nie wpływa na zmianę naszej zdolności do zaciągania kredytów. Może być to bardzo dobre rozwiązaniejeśli mamy w planach wzięcie kredytu hipotecznego.

Leasing Głuszyca

 

Zobacz również Leasing uproszczony

0 0 votes
Czy polecasz