Skup samochodów Tychowo  tel 887 332 665

Skup samochodów Tychowo tel 887 332 665

29 sierpnia, 2019 0 przez Doradca Personalny

Pożyczki bez BIK – Jeżeli posiadasz pojazd i musisz szybkiej pożyczki – stanowimy dla Ciebie rozwiązanie! Pożyczymy Ci nawet 100 tys. dobrych na jakiś cel, bez dokumentów potwierdzających Twoje dochody!

Skup samochodów Gościno tel 887 332 665

Dobrym warunkiem udzielenia dotacje jest potrafienie:

– maszyny rolniczej
– sprzętu pływającego lub samolotu
– samochodu
– skutera

Lombard online

Oraz uczynienie nas współwłaścicielem na godzina bycia zawartej umowy pożyczkowej.

Proponujemy Ci jasne zasady i gwarancję uczciwości. Nie żądamy od Ciebie zaświadczeń o zarobkach. W chwili podpisania umowy nie przestajesz być posiadaczem pojazdu, nie tracisz do niego prawa – możesz spośród niego posiadać, oczywiście jak do tej pory. Możesz zyskać dotację na dowlony cel oraz bez miejsca jest, czy posiadasz samochód marki FIAT czy Mercedes, Ford czy Seat, Honda czy Volvo. Wszystko w oparciu o przejrzyste zasady, bez wglądu do BIK. Sprawdź opinie zajmujące naszej aktywności i przekonaj się, jak szybko uzyskać szybką gotówkę od swoich agentów.

Skup samochodów Gościno tel 887 332 665

Jak wygląda cały proces?

1. Ubiegając się o swoją pożyczkę musisz stanowić samym właścicielem pojazdu wpisanym do dowodu rejestracyjnego.

2. Wypełnij odpowiedni dokument na swej stronie internetowej, wchodząc w nim kwotę pożyczki i czas spłacania. Przy wycenie Twojego sprzętu może posłużyć licznik dokonany przez swój układ, który jest do Twojej siły na ścianie głównej.

3. Po wypełnieniu wszystkich informacji w formularzu, nasz agent umówi się z Tobą w czasu paru dni. Po akceptacji wniosku, kurier zapewni Ci pełne niezbędne umowy.

4. Po podpisaniu i zweryfikowaniu wszystkich dokumentów, gotówka zostanie przelana na pozytywne przez Ciebie konto.
Pytania i odpowiedzi

Dlaczego opłaca mi się pożyczka pod zastaw samochodu?

Dzięki zabezpieczeniu w ról samochodu jesteśmy w stanie pożyczyć Ciż wyższą kwotę pieniędzy, niż w sukcesie pożyczki na uproszczonych zasadach.

Skup samochodów Gościno tel 887 332 665

Jakiego typu sprzęt mogę zastawić?

Nasi agenci dadzą Ci pożyczki pod zastaw samochodu, skutera, motocykla a wyjątkowych sprzętów jeżdżących, pływających oraz latających. W razie pytań umów się z polskim agentem.

Skup samochodów Gościno tel 887 332 665

Jakie materiały muszę umieć, aby otrzymać pożyczkę?

Nie potrzebujemy od Ciebie zaświadczenia o zarobkach. Jedynym dokumentem wymaganym przez nas jest wpis do dowodu rejestracyjnego jako dobrego właściciela i ważny przegląd techniczny.

Jakie materiały muszę podpisać, aby otrzymać pożyczkę pod zastaw samochodu?

Musisz podpisać tylko dwa dokumenty. Stanowią ostatnie : Umowa Pożyczki Ratalnej oraz Umowa Przewłaszczenia.

Co wtedy jest umowa przewłaszczenia?

Umowa przewłaszczenia jest ubezpieczeniem kredytu, która wchodzi, że kredytobiorca czeka na firmę świadczącą kredytu, prawo własności sprzętu będącego przedmiotem zastawu. Na sił umowy przewłaszczający zatrzymuje sprzęt w naszym posiadaniu, i firma pożyczkowa pozwala mu na jej bezpłatne użytkowanie. Przewłaszczający pozostaje jedynym użytkownikiem danego sprzętu, a jeszcze odpowiada za jego eksloatację, oczywiście gdy tworzyło wtedy pomieszczenie do tej pory. Firma świadcząca pożyczki przestaje być właścicielem sprzętu w chwili, kiedy kredytobiorca spłaci całość świadczeń powstających z normy pożyczkowej.

Skup samochodów Gościno tel 887 332 665

 

Zobacz również pożyczki pod zastaw samochodu

0 0 votes
Czy polecasz